Hakkımızda

Üstün kalite ve sonuçlar için kendimizi adadık!

Türkiye'deki en köklü Tercüman Hizmetini sunuyoruz.

Bizim aracılığımız sayesinde daha fazla müşteriye ulaşın!

Tercüme Gönder Hizmetleri, ülke içinde ve dışında ihtiyaç duyulan profesyonel çeviri konusunda hizmet sunmak üzere 2010 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Halen Tercüme Gönder Hizmetleri, Şirketimiz İngilizce, Arapça, Farsça, Almanca vs. başta olmak üzere diğer tüm dillerde 25’e yakın profesyonel tercüman ile çalışmaktadır.

Vizyonumuz
Misyonumuz
Hedefimiz

Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri;

Çeyrek asırlık tecrübesiyle birçok kamu ve özel sektör firmalarının tercih ettiği uluslararası çevirmenlik ajansı olarak faaliyet göstermektedir. Günden güne sayıları ve tecrübeleri artan Profesyonel Yeminli Tercüman ekibimizle her dilde ve lehçede siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Uzmanlıkları ve çeviri yetenekleri, çeşitli noterler ve devlet kurumlarınca onaylanmış geniş tercüman kadromuz ve mükemmel teknik verimliliğimiz ile siz değerli müşterilerimiz için çeviri ve dil bağlamında ele alınan tüm konularda küresel bir hizmet sunucu haline geldik. Çeviride mükemmellik çalışmalarına verdiğimiz önem, verimliliğimizi sürekli olarak artırmaya, bu bağlamda teknolojiyi maksimum fayda ile kullanmaya özen gösteren anlayışımızla müşterilerimize en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir çözümleri en uygun fiyatlarla sunmayı birincil amaç olarak görmekteyiz.

Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri;

Olarak size en uygun çeviri hizmetini verebilmek için alanında uzman tercüman ekibimiz ile çalışıyor, en uygun tercüme hizmetini en uygun şartlarda sunuyoruz.

Ayrıca almak istediğiniz çeviri ve danışmanlık hizmetinin sektörün en kaliteli çeviri ve danışmanlık şirketi tarafından yapılması sizlere birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Hızlı, Kaliteli ve Güvenilir Hizmet kapasitesine sahip çevirmen ekibiyle Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri süresiz arşiv ve hızlı kargo özellikleri ile Türkiye’nin Sektöründe Lider Tercüme ajansıdır.

En uygun çeviri ve danışmanlık hizmetini sağlayan firmaların başında gelen Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri, yeminli, noter tasdikli, apostil tasdikli uygun tercümanlık hizmetleri de vermektedir.

Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri;

Ankara ve İstanbul Şubeleri ile çeyrek asırlık çeviri tecrübesiyle, ihtiyaç duyulan ingilizce, Arapça, Farsça, Almanca ve Fransızca dilleri başta olmak üzere her dilden çeviri ihtiyaçlarınıza en uygun şartlarda çözümler üretmektedir.

Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri;

Adına çalışmalar yapan tercümanların tamamının çeşitli noterler nezdinde yeminli tercümanlık belgesi ( Tercüman Yemin Zabtı ) bulunmaktadır ve tamamı en az 5 yıllık iş tecrübesine sahip profesyonel tercümanlardır. Tüm çevirmenler, Şirketimize katılmadan önce mevcut uzman çevirmen kadromuzca kapsamlı değerlendirmelerden geçirilmektedir. Görev aldığımız tüm çeviri projeleri, ilgili konularda uzmanlaşmış Profesyonel Yeminli Tercüman ve dil birliğini sağlayan editörlerimizce tamamlanmaktadır. Çeviri tamamlama süresini kısaltmak ve tutarlı çeviriler sunmak için tüm teknolojik imkânları kullanmaktayız.

Bir projede çevirinin kalitesi, doğru tercüman ve editörlerin seçilmesine bağlıdır. Bu bakımdan Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri, yalnız ilgili konularda uzmanlaşmış deneyim ve uzmanlık sahibi profesyonel yeminli tercümanlar ile modern bir ortamda çeviri hizmeti vermektedir.

Türkiye'deki En İyi Yabancı

25'den Fazla Yabancı Dil Çevirmeni

Bilgimiz ve Tecrübemiz her gün daha etkili ve hatasız olarak ilerliyor. En iyi hizmet ve memnuniyet garantisi ile Yeminli Tercümanlık Hizmeti.

MİSYONUMUZ

Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetlerinin görev tanımı, bireysel ve kurumsal müşteri kitlesinin küresel dokümantasyon gerekleri için sürekli kaynak geliştirmek ve en uygun nitelik ve maliyetle çeviri ve danışmanlık hizmetleri çözümleri sunmaktır.

Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetlerinin kuruluş amacı bireysel ve kurumsal çeviri ihtiyaçlarında % 100 müşteri memnuniyetini en uygun süre ve maliyet ile sağlamaktır. Bu hedefe ulaşmada temel öğeler şunlardır:
– Müşterinin beklentisini de aşacak, yüksek kaliteli hizmetler sunmak,
– Hizmette süre taahhüdüne uymak,
– Bu iki öğeyi en uygun maliyetle karşılamak ve müşteriye sunmak.

Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri, rekabetçiliğin özellikle süre ve kaliteye dayalı olduğu teknoloji sektörlerinde teslimat sürelerini minimumda tutarak bu alanlarda çalışan müşterilerine rekabet üstünlüğü sağlamaktadır.

Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri, tüm dillerde her boyutta ve türde çeviri çözümlerini ilk elden müşterilerine sunmaktadır. Şirketinizi küresel boyuta taşımak için Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri, adımlarını size uyarlayacak ve eşsiz bir çözüm ortağı olacaktır.
Sorumluluk duygumuz, deneyim ve teknik bilgimiz ile size bu imkânları sağlamayı taahhüt ediyoruz.

KALİTE HEDEFİMİZ

Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak kalite hedefimizi “%100 Müşteri Memnuniyeti” olarak belirledik.
Bu hedefe kalite politikalarını uygulayarak ulaşmaktayız. Çalışmalarımızdaki performans değerlendirmelerini, her yıl gerçekleştirdiğimiz müşteri memnuniyet ziyaretleriyle sürekli izlemekte ve geri dönüşler almaktayız. Bu doğrultuda hizmetlerimizde düzenli iyileştirmeler sağlamaktayız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en ileri seviyede karşılık vermeyi ilke edindiğimizden çeviride uyulması gereken kriterlerin belirlenmesinde, çevirinin görünüş ve formatının oluşturulmasında ve çevirinin bir ürün olarak ortaya çıkmasında rolü olan tüm faktörlerin belirlenmesinde müşterilerimizle birlikte çalışmayı işimizin bir parçası olarak görüyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Size Neler Sağlıyoruz?

Evrak Takip İşlemleri

Noter, apostil, dışişleri bakanlığı tasdiki, büyükelçilik-konsolosluk tasdikleri gibi evrak takip işlemlerini uzmanlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Yabancı Danışmanlık Hizmeti

Vatandaşlık işlemi, Sigorta işlemi ve Kanuni hak, işgücü ve zaman kaybını önleyerek doğru bilgi ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Web Site & Grafik Tasarım

Sizi ve ya işinizi anlatan popüler tasarımlar ve kaliteli içerik üreterek, tamamen size ait olan şık ve yaratıcı tasarım ile Logonuz olsun.

Sosyal Medya

Sosyal Medya hesaplarınız için Profesyonel danışmanlık ve yönetim hizmetlerimiz ile rakiplerinize fark atmaya hazırmısınız.

Promosyon Ürünler

Firmanızın kendi markasını taşıyan promosyon ürünleri ile müşterilerinize jest yapmayı deneyin ve daha çok dikkat çekin.

Matbaa - Basım

Reklam olmazsa olmaz! Tüm reklam ve tanıtım hizmetleri için basım yapılabilecek her nesne için matbaa işleri itina ile yapılmaktadır.

0 +
Dil Tercümesi
0 +
Tercüman
0 +
Yıllık Tecrübe

Hayallerinize gerçek bir şekil verin!

Start typing and press Enter to search