Büyükelçilik Konsolosluk Evrak Takip

Büyükelçilik Konsolosluk Evrak Takip

BÜYÜKELÇİLİK – KONSOLOSLUK EVRAK TAKİP İŞLEMİ

Konsolosluk tasdiki için gerekli tüm işlemler, firmamızın ilgili personelleri tarafından titizlikle takip edilerek en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır. Gerekli onay ve tasdik işlemlerinin tamamlanmasının ardından, belgeleriniz adresinize kargo ile gönderilmektedir. Tüm işlemler ortalama 2-3 gün içinde tamamlanmaktadır.

İşlemlerin prosedürleri ve belirli bir sırası olduğundan dolayı, bu konuda tecrübeli kişilerin işlemleri gerçekleştirmesi zaman ve maddi açıdan kayıpları önleyecektir. Bu işlemlerin tamamı için bizzat Ankara’da bulunmanız gerekmemektedir. 

Not:

  • Belgelerinizi sizin adınıza vekâletname vs. olmadan onaylatabilmekteyiz. 
  • Büyükelçilikler, belgenizi teslim alarak, bir sonraki gün onaylı olarak elden teslim etmektedirler, kargo ile gönderim yapmamaktadırlar.
  • Yurtdışından alınan diploma ve transkriptler için kaymakamlık onayı, apostil ve Dışişleri Bakanlığı onayı yapılamamaktadır. Bahsi geçen kurumlar, yalnızca Türkiye’de bulunan üniversitelerden alınmış diplomalara onay yapmaktadır.

 * Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme Danışmanlık Hizmetleri, çeyrek asırlık tecrübe ve bilgi birikimi ile her türlü belgenizin Tercüme, Noter, Apostil, Dışişleri Bakanlığı, Büyükelçilik – Konsolosluk Tasdik işlemlerini sizin adınıza gerçekleştirerek sizi ekstra maliyetlerden ve zamandan kurtararak dilediğiniz yurt içi veya yurt dışı adreslerinize kargo ile ya da dijital olarak göndermektedir. İşlemler tamamlandıktan sonra ödeme yapıldığına dair ilgili makamlardan alınan tüm makbuz ve faturalar tarafınıza iletilmektedir.

Start typing and press Enter to search