Turizm Tercüme Hizmeti

Turizm Tercüme Hizmeti

Turizm Tercüme Hizmetleri

 • Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme Danışmanlık Hizmetleri yarım asırlık iş tecrübesi ve alanında uzman çevirmen kadrosu ile uzman kadrosu ile turizm sektöründe birçok firma ve gerçek kişilere yazılı ve sözlü turizm tercüme hizmeti vermektedir.

  Sektöründe her daim lider tercüme bürosu olan Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme Danışmanlık Hizmetleri sektöründe öncü ve yenilikçi özellikleri ile Türkiye’de tercüme sektörünün çıta noktasını belirlemektedir. Kurumsal ve bireysel müşterilerine sunduğu özel hizmetler ile kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmetleri sayesinde ulusal ve uluslararası faaliyet yürüten birçok küresel firmaya hizmet vermektedir. ETS TUR, SETUR, JOLLY TUR, TATİL SEPETİ, THY ve TURSAB’ a üye birçok turizm firmasına çeviri ve danışmanlık hizmeti vermektedir. 

  Turizm Tercüme Hizmetleri Nelerdir?

  Turizm sektörünün oldukça yoğun bir profesyonel tercüman ve çeviri ihtiyacı bulunmaktadır. Yurt dışına yapılan seyahatlerde bu ihtiyaç doğabileceği gibi ülkemize gelen yabancılarla iletişimde de tercüman ihtiyacı olmaktadır. Oteller, tur firmaları, seyahat acenteleri, organizatörler ve bunun gibi turizm sektörünü yakından ilgilendiren iş sahaları Turistik tercüme hizmeti alma ihtiyacı olabilmektedir. Turizm her anlamda tercüme sektörü ile paralellikler gösterir.

   

  Turizm Tercüme Hizmeti Alırken aşağıdaki hususlara Dikkat Edilmesi Gerekir;

  Turizm sektörü oldukça büyük ve zorlu bir sektördür. En ufak sorunda sektördeki firmalar kötü geri bildirimler almaktadırlar. Bu durum turizm sektörünü mümkün olduğunca mükemmele yakın hizmet vermeye yönlendirir. Tercüme hizmeti alırken de durum böyledir. Bir otel, tur şirketi ya da seyahat acentesi tercüman ihtiyacını uzman olamayan bir tercümanla karşılamaya çalışırsa çok büyük ihtimalle çalışma esnasında ya da sonrasında problemlerle karşılaşacaktır.

  Turistik çeviri hizmeti almadan önce mutlak suretle tercümanın çalıştığı firmanın referans şirketlerini ve kimlerle çalıştıklarını inceleyiniz. Böylece firmanın tercüman kalitesi hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca firmanın verdiği hizmetleri, dokümanlarda ya da sözlü çeviri hizmetinde, hız, kalite ve güvenilirlik şeklinde incelemeli ve buna göre değerlendirmelisiniz. Mümkünse daha önce firma ya da tercüman ile çalışmış insanlara ulaşmanız sizin açınızdan çok daha faydalı olacaktır.

Start typing and press Enter to search