Noter Tapu Tercüman Hizmeti

Noter Tapu Tercüman Hizmeti

NOTER – TAPU – VB SÖZLÜ TERCÜME HİZMETİ

 • Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme Danışmanlık Hizmetleri yarım asırlık iş tecrübesi ile alanında uzman çevirmen kadrosu ile kaliteli, hızlı ve güvenilir ve çözüm odaklı tercümanlık anlayışı ile tapu tercümanlığı hizmeti vermektedir.

  Tapu çevirmenliği tercüme ofislerinin sıkça ihtiyaç duyulduğu bir hizmet türü olup bir çok tercüme bürosu emlak ofisi ve yatırım danışmanlığı firması firmamızdan destek almaktadır.
  Ankara, İstanbul, Bursa, Tekirdağ, Antalya ve İzmirin bir çok noktasında çeşitli noterlerde yemin zabtımız bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz noterler sayesinde hızlı bir şekilde tasdikli çeviri işlemi hizmeti verebildiğimiz gibi yeminli tercümanlarımız da güvenilir bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz hizmetlerin tamamlanmasını sağlamaktadırlar.

   

  – Tapu Tercümanlığı Nedir?

  • Gayri Menkul veya Menkulün alıcı ve satıcı arasında satışı, devri işlemi sırasında bilirkişi tercümana tapu dairelerinde ihtiyaç duyulabilmektedir. Tapu memurunun soracağı soruları iyice anlayarak yabancı ülke vatandaşlarından biri veya birkaçına tercüme etmesi anlamını ifade etmektedir. Satış işlemine konu olan gayrimenkuller genelde yüksek meblağlı oldmakta ve tercümanın tapudaki devir sırasında hiçbir şeyi atlamadan, büyük bir titizlikle tercüme etmesi gerekir. Örneğin satış meblağının alıcı tarafından ödendiği, alıcının gayrimenkulü tapudaki bedelden aldığı gibi hususlara tercüman tarafından netlik kazandırılmalıdır. Tapuda görev alacak tercüman kesinlikle tarafsız olmalı ve görevini titizlikle yerine getirmelidir. Aksi takdirde geri dönülmesi imkansız bir durumun yaşanmasına sebep olabilir.
  • Her Dilde ve Lehçede, her alanda Profesyonel Yeminli Tercüme Hizmeti sunan Firmamız, Tapu ve Noter Tercümanlığı Taleplerinize Zamanında ve Sorumluluk Sahibi Hizmet Anlayışı ile ISO Kalite Belgeli Tercümanlar istihdam ederek, Hızlı Teklif Süreci ile en uygun şartlarda Profesyonel Çözümler Sunmaktadır. İletişim için 0541 338 88 30 nolu telefondan Hakan ÇELİK ile iletişime geçebilirsiniz.

Start typing and press Enter to search