Tıbbi ve Medikal Tercüme Hizmeti

Tıbbi ve Medikal Tercüme Hizmeti

Tıbbi ve Medikal Tercüme Hizmeti

Hukuki tercüme ileri derecede hukuki uzmanlık içeren bilgi ve tecrübe gerektirir; bu tür belgelerin lafzı son derece katidir ve muğlaklık barındıramaz. Hukuki bir belgenin tercümesinde hata, karışıklığa, işin bozulmasına, gereksiz gecikmeye ve büyük bir maliyete yol açabilir. Metnin içinde her bir görüş, argüman ve vurgunun tam olarak yansıtılması ve doğru tercüme edilmesi hukuk sektörü için hayati önem taşır. Bir yanlış sözcük veya eksik virgül halinde sözleşme kullanışsız hale gelebilir ve gereksiz ihtilaflara yol açabilir.

Bahse konu sebeplerle çeviriniz teslim edildikten sonra sizi huzursuz edecek bir durumun ortaya çıkmasını engellemek amacıyla, hukuki tercüme konusunda kendini ispatlamış, çeşitli noterler nezdinde yemin zaptına sahip hukuk mezunu yeminli tercümanlar ile çalışmaktayız. Şirket sahibimiz 25 Yıllık çeviri deneyimine sahip Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ( Burslu) Mezunudur. Ayrıca 9 farklı dilde profesyonel yeminli tercümanlık yapmaktadır. 

Hukuki Tercüme Deneyimi
Pek çok uluslararası hukuk firması, hukuk örgütleri ve şirketleri mükemmel, kesin ve doğru hukuki tercüme için Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetlerine güvenmiştir. Müşterilerimiz arasında pek çok AB Kuruluşu, özel hukuk firmaları ve ortaklıklar bulunmaktadır, tümü en üst kalitede hukuki tercüme için Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetlerine güvenmektedir. (Birleşik Yeminli Tercüme Bürosu, AB çevirileri alanında uzman bir şirkettir)

Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri, en küçük hatanın istenmeyen hukuki sonuçlara yol açabileceği hukuk sektöründe en yüksek kalitede hukuki tercüme hizmetleri sunan, geçmiş hukuki tercüme projelerinden edindiği binlerce kaynak, eşsiz deneyim ve birikim sahibi olan ve çeviriden sonraki bürokratik süreçleri (Noter, Apostil, Dışişleri Bakanlığı, Büyükelçilik – Konsolosluk vb takip işlemleri ) de sizin adınıza takibini yapan danışmanlık şirketidir.    

Kalite çıtasını her geçen gün daha da yükselten firmamız, hukuk sektörü için daha güvenilir ve kaliteye odaklı hukuki tercüme hizmetleri sunmaktadır.

Start typing and press Enter to search