Tercüman Refakat Hizmeti

Tercüman Refakat Hizmeti

Tercüman Refakat Hizmeti

Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri, her dilde Uluslararası ticari aktiviteleriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tercümanlık, danışmanlık ve refakat hizmetlerinde sizlere üstün ve profesyonel çözümler sunmaktadır.

Deneyimli ve uzman profesyonel tercüman kadromuzla, %100 müşteri memnuniyeti prensipleri çerçevesinde yurt dışından gelen konuklarınıza refakat hizmeti ya da yurt dışı seyahatlerinizde sizlere tam zamanlı refakat hizmeti sağlamaktadır.

Tercüman Refakat Hizmetleri Nelerdir?

  • Yurt dışından gelen konuklarınıza karşılama hizmeti.
  • Yurt dışından gelen konuklarınıza refakat rehberlik ve tercümanlık hizmeti.
  • İş yemeklerinizde refakat ve tercümanlık hizmeti.
  • Yurt içi ya da yurt dışı iş görüşmelerinizde tercümanlık ve refakat hizmeti.
  • Yurt içi ya da yurt dışı fuar organizasyonlarında temsil ve refakat hizmeti.

İhtiyaç duyduğunuz refakat hizmeti yukarıdaki listede yer almıyor ise veya başka bir konuda detaylı bilgi edinmek istiyorsanız iletişim ve fiyat teklifi için Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri şubelerinden veya 0541 338 88 30 No’lu telefondan Hakan ÇELİK ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Neden Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri?

Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri çeyrek asırlık eşsiz deneyim ve çalışma geçmişi ve tecrübeye sahiptir. Bu bağlamda firmamız tercüme ve danışmanlık hizmeti konusunda ihtiyacınız olabilecek her türlü tercüme ve danışmanlık hizmeti faaliyetlerine profesyonel tercüman kadromuz ile yanıt verebilmektedir. Eşsiz deneyim ve tecrübelerimiz sayesinde, müşterilerimize daha kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verebilmekteyiz.

Firmamız birçok uluslararası ve yerel firma ile çeviri ve danışmanlık hizmeti konularında çözüm ortaklığı yapmaktadır. En ünlü markalardan gerçek kişilere her seviyeden müşterimiz firmamızın üstün hizmetlerinden faydalanmış ve memnuniyetlerini defalarca dile getirmişlerdir. Çalıştığımız bazı firmalar;

Alfabetik Sıraya Göre Sıralanmıştır.

Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetlerinin Kurumsal Avantajları

Firmamız çeviri ve danışmanlık hizmetleri konularında kurumsal müşterilerine eşsiz avantajlar sağlamaktadır.

En Uygun Fiyatlı Tercüme – Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri, kurumsal müşterilerine en kaliteli ve en hızlı çeviri ve danışmanlık hizmetini en uygun fiyat ile alma avantajı sağlamaktadır.

Hızlı Çeviri Talebi – Kurumsal müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği Hızlı Çeviri Taleplerine, kaliteli ve güvenilir profesyonel tercüme avantajı ile müşterilerimizin zor durumda kalmalarına izin vermiyor ve gerekli hassasiyeti en üst seviyede gösteriyoruz.

Hızlı Teslim – Çevirisi firmamız tarafından yapılan belgelerin ya da içeriklerin en hızlı şekilde siz değerli hizmet alıcısı müşterilerimize ulaştırılması çok önemlidir. Bu bağlamda yaptığımız kargo anlaşmaları ve motokurye olan ofis çalışanlarımız ile tercümelerin müşterilerimize en hızlı şekilde ulaştırılması avantajı sağlıyoruz.

Sınırsız Arşiv Süresi Avantajı – Sunmuş olduğumuz tercüme ve danışmanlık hizmetlerimize ait çeviri ve belgeler süresiz bir şekilde saklanarak tarafınızdan gelecek talepler doğrultusunda tekrar teslim avantajını sağlıyoruz.

Start typing and press Enter to search