Standart Tercüme Hizmeti

Standart Tercüme Hizmeti

Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri Standart Çeviri Hizmeti

Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri çeyrek asırlık deneyim ve alanında uzman çevirmen kadrosu ile kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde standart çeviri hizmeti vermektedir. Standart çeviriler resmi olmayan belgelerde ve yazışmalarda kullanılmak üzere hazırlanan belgelerin tercüme hizmetidir.

Standart çeviri, resmi olarak kullanılmayacak tüm metinlere ve konuşmalara uygulanabilir.

Çevirisi yapılan evrakta, yeminli çeviri mührü vurma yetkisi sadece tercüme büroları tarafından yapılmaktadır. Yaptırdığınız çeviriler devlet dairelerinde, konsolosluklarda, göç idarelerinde ve bunlara benzer resmi makamlarda işlem görmeyecek ise / işlem görme yetkisi yoksa standart tercüme işlemi yaptırılabilir.

Standart tercüme işlemi için, hiçbir resmi mühür / imza bulunmadan  anadili hedef dile çevirme  işlemi diyebiliriz. Resmiyet kazanmayan her çeviri standart çeviri işlemidir.

Neden Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri?

Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri, %100 müşteri memnuniyetini esas alan çalışma felsefesi ile hizmet vermektedir. Bu sayede müşterilerimiz kaliteli, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı tercüme hizmeti almaktadır.

Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri turistik, eğitim, öğretim, kurumsal, akademik, bilimsel, teknik, hukuki vb her alanda profesyonel yeminli tercüme ve danışmanlık hizmetleri alanlarında Türkiye’nin en kaliteli tercüme hizmetini vermektedir.

Start typing and press Enter to search