Reklam ve Web Site Tercüme Hizmeti

Reklam ve Web Site Tercüme Hizmeti

Reklam ve Web Sitesi tercümesi hizmeti ile internet sitesi yerelleştirme hizmetlerini çeyrek asırlık deneyim ve uzman çevirmen kadrosu ile gerçekleştirmekteyiz.

Reklam ve web sitesi tercümelerinizi, alanınızda kullanılan terminoloji ve jargona uygun olarak uzman tercümanlarımız eliyle gerçekleştirmekteyiz.

Reklam ve web sitenizin çevirisini yapan tercümanlar ve çevirileri siteye uyarlayacak olan ekip proje tamamlanana kadar birlikte hareket ediyor ve birbirlerini kontrol ediyorlar.

Reklam ve Web Sitesi tercümesi hizmeti ile internet sitesi yerelleştirme hizmetlerini çeyrek asırlık deneyim ve uzman çevirmen kadrosu ile gerçekleştirmekteyiz.

Web Sitesi Yerelleştirme

Son zamanlarda sık sık karşımıza çıkan web sitesi yerelleştirme, bir web sitesi içeriğinin belirli bir hedef kitlenin kültürel, dilsel, teknik gereklilikleri ile birlikte ilgili yasal gerekliliklerinin ve planlanan iletişim amaçlarının yerine getirilmesini sağlamak için uyarlanmasıdır.

Daha küresel olma yolunda atılan en önemli ve ilk adım, müşterilerinizin dilini konuşan yerel bir web sitesine sahip olmaktır. Yapılan sayısız araştırmada, tüketicilerin kendi yerel dillerinde tasarlanmış web sitelerini kullanmayı ve bu sitelerden alışveriş yapmayı tercih ettikleri ortaya konmuştur. 

Teknolojik atılımların da etkisiyle küreselleşen dünya da web sitesi çevirisi ya da internet sitesi çevirisi büyük bir öneme sahip olmuştur. Şirketler için Web Sitesi, internet çağında kendilerini uluslararası pazara tanıtacak en hızlı ve etkili yoldur.

Web sitenizin Türkçe veya başka dillere çevirisinin yapılması şirketinizin dünyaya açılması için eşsiz bir fırsat, dünya toplumlarına, kitlelere ulaşmada en etkili ve en az maliyetli vitrindir.

Web sitelerinin yabancı dil versiyonlarına sahip olan firmalar, yeni pazarlara açılma imkanını elde etmektedirler. Web sitelerinin dil eklemeleri yabancı müşteriler kadar Türk müşterilerinizin de dikkatini çeker ve firmanıza prestij ve değer katar.

Web sitesi tercümesi, diğer tercüme işlerinden daha fazla teknik bilgi gerektirmektedir. Ayrıca yabancı dilin konuşulduğu ülkenin kültürünü, yaşam tarzını iyi derecede bilmeyi ve tarihsel süreçte dil çözümünü gerçekleştirmiş olmayı gerektirir.

 

Profesyonel Web Sitesi Çeviri ve Yerelleştirme Hizmetimiz ile Tüm Dünyaya Ulaşın.

Birleşik Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri, hedef pazarınıza kendi dillerinde en kolay ve etkili şekilde ulaşabilmeniz ve kurumsal imajınızı güçlü ve doğru şekilde yansıtabilmeniz için, web sitenizi alanlarında uzman, mütercim-tercüman kadrosu ile dil ekleme ve yerelleştirme hizmetlerini vermekte ve nihai aşamada editör kontrolünden geçirmekte ve uluslararası yayına hazır hale getirmektedir.

Birleşik Profesyonel Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri, çeyrek asırlık tecrübe ve birikimi ile, her dilde verdiği tercüme ve danışmanlık hizmeti veren, Türkiye’nin sektöründe lider ve öncü tercüme ve danışmanlık şirketidir.

Start typing and press Enter to search