Deşifre ve Seslendirme Tercüme Hizmeti

Deşifre ve Seslendirme Tercüme Hizmeti

Deşifre Tercüme Nedir?

Deşifre çeviri en basit anlatımı ile sözlerin yazıya dökülmesi ya da metne dönüştürülmesidir. Bir toplantıda, kongrede, seminerde ya da açıklama yapılan herhangi bir ortamda konuşmacıların sözlerinin yazılı bir şekilde kayıt altına alınması işlemidir. Bunun yanında çeşitli kayıt ortamlarına alınmış konuşmalar da deşifre hizmeti ile metne dönüştürülebilir. Örneğin bir youtube videosu, ya da cd içindeki ses kaydının yazıya dökülmesi deşifre tercüme hizmeti kapsamına girmektedir.

Özel bir tercüme konusu olan Deşifre Tercüme Hizmeti mahremiyet barındırabilecek içerikten ötürü hassas çözümlenmesi gereken bir husustur. Kaset, video, DVD, VCD, CD vb. formattaki ses ve görüntü kayıtları, konusunda profesyonel tercüman ekibimiz vasıtası ile ilgili dile deşifre edilip, gerekirse deşifre tercüme yapılarak tarafınıza yazılı olarak sunulmaktadır. Bu işlemler, teknik donanıma sahip özel stüdyolarda yürütülür ve firmamız güvencesi altındadır.

Teknolojideki yenilikleri takip ederek sunduğumuz hizmetlere uyarlayan firmamız, tüm dünyaya her dilde profesyonel çeviri ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Noter Yeminli Tercümeler de dâhil olmak üzere ihtiyacınız olan her türlü çeviri işinizi mail yolu ile gönderip teklif alabilirsiniz. Firmamız Uluslararası Kalite ve Hizmet Belgeleri olan ISO, OHSAS gibi Kalite ve Hizmet Belgelerine sahiptir. Türkiye Çevirmenler Derneği Tescil Belgesine sahiptir.

Start typing and press Enter to search